Łazienka jest tym z ważnych schronień w naszym domu, przede wszystkim z tego powodu, iż to właśnie tam, pod strumieniem ciepłej wody odprężamy się po ciężkim dniu, jak i także to właśnie tam przyszykowujemy się do spotkania oraz spełniając normalną toaletę przykładamy dużych wysiłków, by móc przedstawiać się jak najwspanialej. Dlatego warto przyłożyć dużych sił, żeby nie tylko wypełniała ona nasze plany, ale też oraz by była na pewno funkcjonalna.

Mała łazienka to już nie problem

łazienka

Autor: RR Granity
Źródło: RR Granity
Jeszcze całkiem niedawno było tak, iż jeśli posiadaliśmy małą łazienkę (Bateria V&B Source Flow), to posiadaliśmy dosyć wielki trud z jej wykończeniem, gdyż większość urządzeń wydawała się za duża. Na szczęście dzisiaj istnieje Cersanit Nano K19-012, a więc wanny, umywalki oraz kompakty wc (polecane kompakty WC), które mają wielkości mniejsze niż przeważnie, a do tego wszystkiego jeszcze istnieją w tak przeróżnych kształtach, iż bez najmniejszego trudu uda nam się je dobrać do każdej, nawet minimalnej łazienki. Idealnie w takiej łazience będzie się też prezentowała bateria Villeroy&Boch Source Flow 3350094500, która ma wbudowany mieszacz wody, więc od razu będzie leciała w takiej temperaturze, w jakiej najmocniej sobie życzymy.

Umywalka i kompakt wc to istotny wybór

Mamy okazję zdecydować się na umywalkę (więcej informacji na stronie) wsuwaną w blat, tak iż będzie widać tylko jej górną część, ale też mamy okazję się zdecydować na umywalkę nablatową w kształcie koła taką jak umywalka Cersanit Ring 44 K11-0094. Wspaniała i gustowna stanie się niesamowitą ozdobą naszej łazienki. Wspaniale do niej będzie dobrany Cersanit Olimpia K10-011 K10-013, a więc kompakt wc stojący, ze zwykłym sposobem spłukiwania. Całość zauważalna na pierwszy rzut oka będzie sprawiała, iż nasza łazienka będzie się prezentowała wspaniale oraz solidnie, a wszystko będzie w niej idealnie ze sobą związane.

Wybór nie należy do najłatwiejszych

Sposobów aranżacji własnej łazienki otrzymujemy tak sporo, iż wybór z pewnością nie należy do prostych, zwłaszcza iż decydując się na umywalkę w blacie musimy też wybrać wc wiszące oraz zabudowane. A wybierając umywalkę nakładaną na blat musimy kupić wc wolnostojące, bo wyłącznie wtedy całość będzie się przedstawiała świetnie i tylko wówczas będzie widać, że wszystko było do siebie świetnie wybrane.