Każdy człowiek czasem ma potrzebę na odrobinkę wytworności. Zaspokajamy ją na w rozmaity sposób. A to dzięki przepysznym czekoladkom, a to wytwornemu szalowi, albo nowej bluzeczce. Z pewnością firmy perfumeryjne przodują pod tym względem.

łazienka

Autor: Saint-Gobain Glass
Źródło: Saint-Gobain Glass
Czasem jednak chcemy luksusu i jednocześnie odpoczynku. I tu rozwiązaniem jest łazienka. Wszyscy którzy mogą sobie pozwolić na przeznaczenie dużego pomieszczenia na łazienkę, mogą spróbować „powrócić” do Starożytności (Cesarstwa Rzymskiego). Spokojne, nie mam na myśli zbudowania łaźni. Choć ten projekt wydaje się kuszący.

Jeśli zaintrygowały Cię wpisy podane na naszej stronie, to na pewno spodobają Cię się też dalsze wpisy (https://xrayprotect.pl/drzwi-rtg.html), które umieściliśmy w linku pod spodem.

Jednakże starczy szezlong, który to pozwoli nam po kąpieli (żyrandole (inne wątki tutaj) też przed kąpielą) trochę odpocząć. Oczywiście wanna w tak urządzonej łazience musi być odpowiednia. Najlepiej by umieszczona była na nóżkach wyglądających jak lwie łapy. Wanna jednakże to zbyt mało. Rzadko współcześnie mamy do dyspozycji łaziebnego, który dźwigałby wiadra pełne wody z pobliskiego jeziora.

Dzięki Bogu obecnie wystarczy zamontować baterię wannową i zwolnieni jesteśmy z kłopotu poszukiwania najemcy do noszenia wiader wypełnionych wodą. Jednakże nie zwalnia to nas z poświęcenia nieco uwagi przy zakupie nowej armatury łazienkowej. Rozwiązaniem dla praktycznych jest kupno zestawu baterii łazienkowych. Zakup takiego zestawu gwarantuje nam, że wszystkie dizajnerskie baterie wannowo-prysznicowe lub też baterie umywalkowe są w podobnym stylu i zazwyczaj zapłacimy mniej niż gdybyśmy kupowali te akcesoria pojedynczo. Teraz zostaje dodać tylko kilka akcentów takich jak świece i delikatny zapach kadzidła i za drzwiami naszej łazienki możemy poczuć się jak Konsul Świętego Cesarstwa Rzymskiego lub też jego żona – sprawdź zestawy baterii łazienkowych!

łazienka

Autor: Villa Glass Studio
Źródło: Villa Glass Studio

Na tego rodzaju wyprawy w przeszłość pozwolić sobie możemy jednak w niedzielę lub od święta. Na co dzień musimy być praktyczni. I tu na ratunek przychodzą nam baterie wannowo – prysznicowe, które dawno już przestały być skrzyżowaniem kranu i konewki. W tej chwili na rynku możemy nabyć masę
w/w baterii, w tym podświetlanych lub z funkcją hydromasażu. Można nawet zakupić prysznic z systemem nagłaśniającym, który pozwoli słuchać nam ulubionego radia w trakcie porannego prysznicu.

Oto powiew współczesnego luksusu!