Wiosna coraz bliżej, a wraz z nią inauguracja sezonu tak lubianych przez nas przyjęć w ogrodzie. Bez wątpienia nie ma dogodniejszego miejsca na weekendowy odpoczynek i imprezy ze znajomymi oraz rodziną. Odpoczynek w ogrodzie sprawia, że stajemy się bardziej wyluzowani, a grill czy podwieczorek przy dobrej pogodzie może trwać wiele godzin. Podczas gdy dzieciaki bawią się piłką czy grają w badmintona mamy wreszcie czas, by usiąść wygodnie na leżaku czy w fotelu ogrodowym, poopalać się lub przejrzeć gazetę albo po prostu podumać.

Kolekcja tkanin Loneta

Autor: Dekoria
Źródło: Dekoria

Imprezy ze znajomymi stają się bardziej na luzie, a my możemy przygotowac proste dania – dipy z warzywami, sałatki, ciasta owocowe. Te nieskomplikowane dania sprawią, że jedzenie w ogrodzie stanie się dla wszystkich olbrzymią frajdą.Komfort wypoczynku na łonie natury zapewnią nam poduszki ogrodowe, które są ładnym i praktycznym elementem wyposażenia mebli ogrodowych.

Jeśli zaintrygowała Cię omawiana w niniejszym wpisie tematyka, zobacz treść (https://www.kingspan.com/pl/pl-pl/produkty/woda-i-scieki/przydomowe-oczyszczalnie-sciekow/bioficient-biologiczna-oczyszczalnia-sciekow), którą zapewne także uznasz za pomocną.

Możemy położyć je na fotele ogrodowe, leżaki czy leżanki, umocować je na siedzonkach huśtawek dla dzieci albo po prostu – jeśli mają większe rozmiary – rozłożyć je bezpośrednio na trawie zamiast pledu.

Liczba rozmiarów, kształtów i wzorów jest oczywiście ogromna. Z łatwością dobierzemy poduszki pod względem designu do naszych mebli oraz elewacji domu.

Zaintrygowała Cię taka wiadomość? Jeżeli masz chęć przeczytać więcej, sprawdź na portalu podobne artykuły, one również są na ten temat.

Nie trzeba się przy tym martwić o higienę – pokrowce poduszek da się bez problemu ściągnąć i wyprać. Bądźmy więc odważni i decydujmy się na pełne życia barwy, które sprawią, że nasz ogród stanie się jeszcze bardziej wesoły. Dzięki możliwości szycia poduszek na zamówienie z łatwością odmienimy nasze wysłużone meble ogrodowe bez dużych nakładów finansowych. Dobrym pomysłem na plażę jest zakup przenośnych poduch wraz z kolorowym parawanem, który zapewni nam intymność na tłocznej plaży, a jednocześnie nieskrępowaną wygodę. Dobierając kolory, decydujmy się na wzory marynarskie i jasne barwy, aby na poduszce pięknie prezentowała się nasza opalenizna.