Wiosna coraz bliżej, a wraz z nią inauguracja sezonu tak lubianych przez nas przyjęć w ogrodzie. Bez wątpienia nie ma dogodniejszego miejsca na weekendowy odpoczynek i imprezy ze znajomymi oraz rodziną. Odpoczynek w ogrodzie sprawia, że stajemy się bardziej wyluzowani, a grill czy podwieczorek przy dobrej pogodzie może trwać wiele godzin. Podczas gdy dzieciaki bawią się piłką czy grają w badmintona mamy wreszcie czas, by usiąść wygodnie na leżaku czy w fotelu ogrodowym, poopalać się lub przejrzeć gazetę albo po prostu podumać.

Kolekcja tkanin Loneta

Autor: Dekoria
Źródło: Dekoria

Imprezy ze znajomymi stają się bardziej na luzie, a my możemy przygotowac proste dania – dipy z warzywami, sałatki, ciasta owocowe. Te nieskomplikowane dania sprawią, że jedzenie w ogrodzie stanie się dla wszystkich olbrzymią frajdą.Komfort wypoczynku na łonie natury zapewnią nam poduszki ogrodowe, które są ładnym i praktycznym elementem wyposażenia mebli ogrodowych.

Jeśli zaintrygowała Cię omawiana w niniejszym wpisie tematyka, zobacz treść (https://www.kingspan.com/pl/pl-pl/produkty/woda-i-scieki/przydomowe-oczyszczalnie-sciekow/bioficient-biologiczna-oczyszczalnia-sciekow), którą zapewne także uznasz za pomocną.

Możemy położyć je na fotele ogrodowe, leżaki czy leżanki, umocować je na siedzonkach huśtawek dla dzieci albo po prostu – jeśli mają większe rozmiary – rozłożyć je bezpośrednio na trawie zamiast pledu.

Liczba rozmiarów, kształtów i wzorów jest oczywiście ogromna. Z łatwością dobierzemy poduszki pod względem designu do naszych mebli oraz elewacji domu. Nie trzeba się przy tym martwić o higienę – pokrowce poduszek da się bez problemu ściągnąć i wyprać. Bądźmy więc odważni i decydujmy się na pełne życia barwy, które sprawią, że nasz ogród stanie się jeszcze bardziej wesoły. Dzięki możliwości szycia poduszek na zamówienie z łatwością odmienimy nasze wysłużone meble ogrodowe bez dużych nakładów finansowych. Dobrym pomysłem na plażę jest zakup przenośnych poduch wraz z kolorowym parawanem, który zapewni nam intymność na tłocznej plaży, a jednocześnie nieskrępowaną wygodę. Dobierając kolory, decydujmy się na wzory marynarskie i jasne barwy, aby na poduszce pięknie prezentowała się nasza opalenizna.