Zdarza się, że czujemy nieodpartą pokusę by zmienić coś w naszych wnętrzach. Zwykle gdy wiosna puka do naszych drzwi. Za oknem nowe, zielone pejzaże, wszędzie czuć wiosnę, a nam z trudem przychodzi usiedzieć w miejscu. Pole do popisu mamy ogromne, bo wiosna sprzyja eksperymentowaniu i zabawie.

Najlepiej zacząć od…ścian. Nowy kolor? To takie sztampowe|. Fotografie w ramkach? Nuda. Może coś bardziej oryginalnego? Jeżeli nie możemy pozwolić sobie na przeprowadzenie remontu, interesującym pomysłem będzie oprawienie designerskiej tapety w dużą ramę. Mimo wszystko całkowicie inne wrażenie niż miniatury zamknięte w ramkach, zrobi fototapeta na całą ścianę!

fototapeta do pokoju dziecięcego

Autor: Jane
Źródło: http://www.flickr.com
Zapomniane fototapety właśnie przechodzą swój wielki comeback i stawiają się na salonach w lepszym wydaniu. To już nie są wyblakłe palmy czy nudne widoczki. Dzisiaj fototapety do salonu to prawdziwe dzieła sztuki, które potrafią zaskoczyć większość z nas. W tym miejscu możesz obejrzeć propozycje: bogactwo obrazów, ale również innowacyjne materiały i techniki druku.Słoneczny salon z oknami wychodzącymi na stronżyrandole (zalecamy tą stronę)łudniową nie jest już przeszkodą, energetyczne kolory nie ulegną wyblaknięciu nawet przez wiele lat. Tylko fototapety tak niesamowicie ożywią nasz salon!

Jeżeli marzy nam się aby choć na chwilę przenieść się do ukochanych Włoch, możemy zdecydować się na fototapety z uliczkami. Twój salon stanie się oazą spokoju, z rozgrzanymi od słońca domami i spadającą z nich kaskadami winoroślą. Wpatrując się w taki obraz widzimy domy, które są w dalszej perspektywie i dzięki temu zabiegowi pokój wydaje się większy – uzyskujemy większą głębię. Wyjątkową zaletą fototapet jest niski koszt zakupu a także, możliwość przyklejenia ich samemu.

W sieci prowadzi swą działalność wiele sklepów, które przeniosą nas na Południe Europy. Wystarczy, że wpiszemy w wyszukiwarce słowa: fototapety uliczki (takie i podobne tutaj: ), a nasz salon odzyska dawny blask. Wiele fototapet możemy zmywać, jeśli się ubrudzą, więc bez stresu możemy zapraszać przyjaciół, organizować przyjęcia czy nawet urodziny dla dzieci.

Fototapety spowodują, że nasze mieszkanie zawsze będzie komplementowane przez gości, a jeżeli dokonamy dobrego wyboru odpowiedniego obrazu, może też stać się bardziej przestronne, wyższe, jaśniejsze czy po prostu ładniejsze.