Zwykło się mówić, iż to jak się nosimy jest wyrazem naszej osobowości. Strojem wyrażamy siebie, swoje nastroje, to co nam aktualnie w „duszy gra”. W naszych wnętrzach z kolei, takim białym płótnem na którym, niczym malarz jesteśmy w stanie przekazać swoje emocje są… ściany. To one tworzą sentymentalną galerię.

sprawdź przedsiębiorstwo firmy Demur

Czasami są to umieszczone w ramkach za szybą fotografie, które coraz częściej uciekają z albumów na ściany – stając się przy tym pomysłową ozdobą naszych mieszkań. Fotografie z wyjazdów, rodzinnych wydarzeń, szczęśliwych chwil natychmiast przenoszą nas w przeszłość. Wystarczy na moment zatrzymać wzrok na podobiźnie naszego dziecka, a uśmiech na twarzy pojawia się nam samoistnie. Dobrze jest jednak już przed powieszeniem zastanowić się nad ramkami, w które oprawimy skarby – dostosować je do stylu pomieszczenia. Niektóre własnoręcznie zrobione galerie potrafią zapewnić piorunujące wrażenie! Ciekawe jest to, iż galerie sprawdzą się w każdym z pomieszczeń – na pustej ścianie, nad kanapą, lub nawet w łazience. Zdjęcia jednak powinny mieć wspólny mianownik czyli w podobnym stylu ramki, tematykę albo kolorystykę. Warto zastanowić się, nad rozmieszczeniem obrazów – tak aby tworzyły przyjemną dla oka kompozycję. Wielu projektantów uważa, by pozostawić równe odległości pomiędzy nimi.

Świetnie prezentują się zdjęcia otoczone sztuką czy pamiątkami. Nowoczesny obraz triumfujący na tle zdjęć odegra główny punkt dekoracyjny naszego wnętrza. Wystarczy, że wpiszemy w wyszukiwarkę internetową frazę: nowoczesne obrazy na ścianę (tu zobaczysz interesujące propozycje: ), a szybko staniemy się ich szczęśliwymi nabywcami.

Czy pragniesz głębiej przeanalizować prezentowany na tej stronie temat? Jeśli tak, bez obawy kliknij tutaj, by zobaczyć więcej info.

Nie obawiajmy się łączyć przedmiotów, obrazów, które wbrew pozorom do siebie nie pasują. Albowiem to sztuka, a sztuka zawsze się obroni.

W ostatnim czasie na rynku pojawiły się obrazy drukowane na płótnie. Taki wydruk w wielkim formacie interesującego zdjęcia może zapewnić niesamowity efekt.

Jednak najbardziej urzekającym dziełem sztuki zawsze będą dla nas malunki naszych pociech. Nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy, jak tryskający feerią barw rysunek trzecioklasisty może zyskać na wartości kiedy delikatnie oprawiony w ramkę zawiśnie na ścianie.

Jeśli uważasz, że ten materiał jest warty uwagi, to co powiesz, gdy poznasz więcej wiadomości z tego źródła (http://www.szklarz.net/galeria/podlogi-szklane/)?. Zwyczajnie kliknij tutaj oraz sprawdź.

Efekt można wzmocnić dodatkowo podświetlając naszą galerię. Światło skierowane na obraz nada mu głębszego wyrazu i dodatkowo stworzy klimatyczny nastrój.