Ukochane miejsce spotkań kobitek z mojej rodziny? Naturalnie kuchenny kącik, w którym znajduje się ława ze stołem. To tam przesiadujemy i opowiadamy co się działo, kiedy tylko mam wolne i mam możliwość odwiedzić dom rodzinny.

W trzy robimy sobie w tym czasie smaczną herbatę, patrzymy, czy nasi Panowie są poza zasięgiem słuchu i rozpoczynamy długaśne, cudowne kobiece spotkanie. Czasem bywa, że któraś z nas kupi coś bardzo pysznego albo ma pomysł i zrobi jakieś ciasto. Wtedy właśnie spotkanie jest o wiele dłuższe!

kuchnia, wystrój, aranżacja

Autor: FoodBankCENC.org
Źródło: http://www.flickr.com

Ostatnio przyjaciałam by oblewać remont kuchni. Moja mama, która jest znana z dobrego gustu, postanowiła ponadto odmienić miejscówkę, w której zazwyczaj zasiadamy. Stara ława przy oknie zrobiona była z sosnowego drewna. Nowa jest w kolorze nowych kuchennych mebli. Zrobiona z dębu, prezentowałaby się niezwykle poważnie, gdyby nie wielobarwne poduchy, które kładziemy na długiej drewnianej ławie zaraz przy oknie. Są dla nas optymalnym siedziskiem, tym samym niesamowicie ubarwiają stonowane wnętrze kuchni. Osobiście, gdy przybyłam do rodziców i byłam pierwszy raz w kuchni po przearanżowaniu mebli i wyremontowaniu podobało mi się

.

Wzorzyste materiały, z których wykonane są poduchy umocowane na ławie i krzesłach są z materiału, która nie chłonie wody – w ten sposób prościej będzie ja utrzymać w czystości nawet w zalania napojem. No i te kolory, kanciaste wzorki – idealnie! Natychmiast żałowałam, że nie mam takiej kuchni w moim mieszkaniu, tylko maleńki aneks.

Zaciekawiły Cię informacje odpady pcv podane w naszym wpisie? Bardzo miło więc będzie nam podzielić się z Tobą następnymi notkami. Oczekujemy na recenzję!

No, trudno!

aranżacja kuchni, wystrój kuchni
Grzebałam w Internecie jakieś interesujące pomysły. Polecam wejść tutaj: a z pewnością odnajdziecie koncepcję dla siebie!