Producenci akcesoriów do łazienki proponują nam tak dużo fajnych produktów, iż na pewno z łatwością uda nam się stworzyć łazienkę dokładnie po naszej myśli, taką która będzie wypełniała wszystkie nasze wymogi i jednocześnie także taką, która będzie się solidnie wyróżniała od wszelkich łazienek, jakie poznaliśmy do tej chwili. Starczy jedynie, że właściwie wyszukamy, a co najważniejsze ma szanse się okazać, że cena jaką przekażemy na taką łazienkę wcale nie będzie wyższa niż gdybyśmy używali z takich standardowych pomysłów jak pozostali.

Grzejnik w łazience to podstawa

Grzejniki łazienkowe z grzałką elektryczną

Autor: INSTAL-PROJEKT
Źródło: INSTAL-PROJEKT
Grzejnik w łazience jest szczególnie istotny, bo po pierwsze ma on nam dawać ciepło, tak abyśmy nie zmarzli gdy po kąpieli wychodzimy spod prysznica albo z wanny, a z drugiej strony ma nam także dawać szansę prędkiego wysuszenia ręczników, tak żeby były suche nawet jeśli po niedługim czasie znów będziemy pragnęli ich wykorzystać. I właśnie z tego powodu najwspanialej kiedy zdecydujemy się na grzejnik pionowy Gorgiel Gerona Ag V50 1800×320 (). Wspaniały, gustowny, a jednocześnie też świetnie wypełni własne dwie podstawowe funkcje z czego bez wątpienia będziemy niesamowicie zachwyceni.

Płytki to już przeszłość

łazienka

Autor: DLH Poland
Źródło: DLH Poland
Tak się złożyło, iż w łazienkach dominują płytki, gdyż nic im się nie stanie od wilgoci, bo możemy je zalać, bo łatwo je przetrzeć. Mimo wszystko jak się okazuje w tym momencie przedstawiane nam są deski Shipdeck Laguna UR1205 (jak dobrać deski), które z powodzeniem mogą być też zakładane w łazience, a dzięki temu, iż są złączane za pomocą odpowiedniego, przezroczystego silikonu, mamy szanse być pewni, iż nawet odrobina wody nie będzie w stanie się pod nie podpłynąć. A jeśli będziemy pragnęli takie identyczne deski do pokoju, to nie będzie z tym żadnego problemu, a co więcej, wówczas nie będziemy potrzebowali żadnego silikonu, ani kleju, po prostu deski będą ze sobą zaciskane.

Zróbmy coś niespodziewanego

Z pewnością nasza łazienka posiadająca na podłodze deski zamiast płytek będzie radowała się wielkim powodzeniem bliskich, choć z pewnością na początku będą zaskoczeni naszym pomysłem i tym faktem, iż takie coś jest realne. Trzeba przemyśleć taki pomysł oraz zrobić coś odmiennego, niż tradycyjnie się przyjęło.