dużo osób szuka możliwości mających ułatwiać skomplikowane czynności w kuchni. Marka Gerlach proponuje ostrza skracające czas spędzony w trakcie codziennych prac, przez sprzedaż trwałego sprzętu kuchennego.

Zestaw noży kuchennych

Autor: kleuske
Źródło: http://www.flickr.com
znakomitym przykładem będzie Gerlach zestaw noży w bloku 5 szt 991A o unikalnych ostrzach. Ten nowy zestaw będzie idealny zarówno dla nowicjuszy ale i dla doświadczonych kucharzy. Poprzez wykonanie rączkiz odporniejszych niż surowiec drewniany tworzyw jakim jest syntetyczny ABS noże są wytrzymalsze a ostrze lepiej trzyma się w dłoni. Oznaczenia na trzonach służą użytkownikowi w wyborze idealnego ostrza do odpowiedniej pracy: każde ostrze w kolekcji ma swe zastosowanie, inny nóż zastosujemy krojąc pomidory, a inny w trakcie siekania mięsa.

komplet noży w bloku cechuje nowoczesna stylistyka scalająca materiały o eleganckim wyglądzie, czemu towarzyszy niezrównana dotąd trwałość elementów. Rączka wytworzona została z egzotycznego drewna, co daje niesamowite efekty wizualne w postaci słojów idących wzdłuż rączki. Stal nierdzewna daje pewność – i co istotne – wysoką żywotność, a wygląd naturalnego drewna wprowadza ciekawy wygląd: połączenie klasyki z nowoczesnością.

Masz jeszcze minutę? Jeśli tak, to zapraszamy Cię do nowej witryny, na której przygotowaliśmy szczegółowe artykuły – wejdź w link referencyjny (https://doubleroom.pl/oferta/tapety/tapety-scienne-3d).

Komplet posiada pięć wielozadaniowych, niezniszczalnych ostrzy kuchennych z różnorodnym przeznaczeniem wyznaczonym na rękojeści.

GERLACH patelnia ceramiczna Harmony 28cm jest to patelnia, która łączy w sobie funkcjonalność z nowoczesnością. Zaprojektowano ją z myślą o użytkowaniu jak najmniejszej ilości gazu w taki sposób, by efektywność użytkowa stała się jak najwyższa. Specjalne teflonowe dno uniemożliwia przywieranie produktów co powoduje, że gotowanie jest miłym elementem dnia.