Najważniejsze na na imprezie weselnej jest to, by się świetnie bawić i w właśnie tak uhonorować ten istotny dzień. Trzeba jednak podkreślić, że wszystkie dekoracje nadają świątecznemu dniu właściwej powagi. Z tego powodu pięknie przystrojone pomieszczenie, w którym odbędzie się weselna zabawa to podstawa. Z kolei jednym z najważniejszych elementów samej sali jest sufit. Ładnie ozdobiony sufit to już duży sukces. Natomiast nieszczególnie estetyczny może zniszczyć wrażenie, jakie sprawia pozostała część sali. W jaki sposób można łatwo i efektownie udekorować sufit?

Dekoracje sali weselnej

Autor: Agence Tophos
Źródło: http://www.flickr.com
Przede wszystkim powinniśmy postawić na właściwe światło. Nie chodzi rzecz jasna o to, by było bardzo jasno, ale o to, by stworzyć estetyczną świetlną kompozycję. Do tego celu nadają się idealnie małe, choinkowe światełka. Mogą to być lampki podobne do tych, które wieszamy na choince. Zupełnie nie będą budzić skojarzeń z drzewkiem świątecznym, jeśli poprowadzimy je na sufitowych belkach. Światełka będą też doskonale wyglądać wokół okien. Nie muszą dekorować jedynie sufitu, mogą sięgać też niżej. Pomysły na dekorację sali weselnej możesz sprawdzić na – dużo pomysłów w jednym miejscu)

Dekoracje sali weselnej

Autor: Emily May
Źródło: http://www.flickr.com

Obok lampek, budżetowymi a zarazem bardzo efektownymi dekoracjami są wszelkie ozdoby z papieru lub bibuły. Część z nich można kupić w markecie, inne możemy wykonać sami. Papierowe koła można kupić np. w marketach z artykułami budowlanymi czy supermarketach. Świetnie wyglądają też lampiony, które pokrywają pomieszczenie ciepłym światłem. Nic tez nie stoi na przeszkodzie, by samemu przyjąć rolę twórcy i utworzyć domowej roboty dekoracje. Jedyne co trzeba zrobić znaleźć w internecie techniki składania origami.

Jeżeli masz chęć zdobyć bardziej dokładne informacje na omawiany tutaj temat, to przeczytaj przykłady (www.tablicowo24.pl/kategorie/potykacze/), które najnormalniej w świecie Cię wciągną.

Liczne ozdoby tego rodzaju pod sufitem robią świetne wrażenie.

Często spotykaną ozdobą sufitu jest też duża tkanina lub paski tkaniny. Wygląda to wyjątkowo elegancko, ale bywa to również dekoracja stosunkowo droga.