Foto tapeta i obraz na płótnie jest świetnym pomysłem na udekorowanie w zasadzie każdego wnętrza. W sklepach dostępne s ich bardzo różne rodzaje, wielkości. Jak kupować foto tapetę, aby cechowała się nie tylko trwałością, ale przede wszystkim aby była rzeczywiście ozdobą naszego mieszkania? Przy wybieraniu foto tapety liczy się nie tylko to, co na niej się znajduje, ale także materiał, z którego została zrobiona.

aranżacja wnętrz

Autor: Bill Wilson
Źródło: http://www.flickr.com

Materiałów, z których dzisiaj się je wytwarza jest przynajmniej kilka rodzajów. Od tego materiału zależy, czy kupiona przez nas foto tapeta okaże się naprawdę trwała. Jeżeli zależy nam na tym, by foto tapeta przez kilka lat zdobiła ścianę w naszym mieszkaniu postawić należy na foto tapetę laminowaną.

Tego rodzaju foto tapety cechują się ogromną trwałością, ich powierzchnia może być myta, a co więcej nadają się do montażu na ścianach wszystkich pomieszczeń, nawet kuchni i łazienek. Trwałością odznaczają się także foto tapety winylowe. Ale z uwagi na rodzaj podłoża, na którym je wykonano (winyl i flizelina) mogą być montowane tylko na fragmencie ściany.

Do wyboru są również foto tapety foliowe, są tanie, można je stosować nie tylko do dekoracji ścian, ale także mebli. Jeszcze innym sposobem na ożywienie swojego mieszkania jest wydrukowanie obrazu na płótnie. Obrazy na płótnie to dość nowa propozycja firm zajmujących się produkcją foto tapet. Obrazy na płótnie drukuje się na płótnie , które zrobione zostało ze stuprocentowej bawełny. Płótno swoją fakturą podobne jest do tego, które wykorzystywane jest przez malarzy.

obraz na płótnie

Źródło: pixabay

Można zdecydować się na obraz z blejtramem lub bez. Co zostanie wydrukowane na obrazie zależy tylko od klienta. Może on wybrać obraz z bogatej oferty firmy, w której zamawiany jest druk, ale może też przynieść zdjęcie z domowego albumu. Foto obraz wykonany z przyniesionego przez klienta zdjęcia może być super pomysłem na prezent dla bliskich osób.

Z pewnością każda babcia ucieszy się, kiedy z okazji Dnia Babci otrzyma tego rodzaju od swoich wnuków.

Ten bardzo unikalny serwis www (http://sklepbdkoncept.pl/) opisuje zbliżoną kwestię, co materiał, który w tym momencie czytasz. Jeśli Cię on ciekawi, kliknij ten link!

Foto obraz może też być rewelacyjnym wspomnieniem z urlopu czy z najważniejszych chwil naszego życia. Obraz na płótnie można zamówić w dowolnym rozmiarze. Cena wydruku uzależniona jest rzecz jasna od jego rozmiaru.