Wigilia Bożego Narodzenia jest wyjątkowym dniem każdego roku, na tyle ważnym, że dekoracja stołu w ten dzień także powinna być piękna. Jak udekorować oraz nakryć stół do wigilijnej kolacji?

Typowa dekoracja stołu, przy jakim wspólnie z rodziną zasiądziemy do szczególnej, jedynej w roku kolacji, musi składać się z elementów, które tym samym kojarzą nam się ze Z Bożym Narodzeniem. Nie powinno wobec tego brakować na stole bynajmniej paru niewielkich bombek oraz świec. Sprawdź światło na stole. W pobliżu może również być lampa, która zbuduje odpowiedni nastrój. Powinna to być jednak lampa, jaka chociaż trochę, przynajmniej swoją kolorystyką, będzie nawiązywała do wyjątkowej atmosfery bożonarodzeniowej. W tak szczególnym dniu nie wolno także zapomnieć o ładnym, najlepiej w białym kolorze, obrusie, serwetach (koniecznie materiałowych) i równie eleganckiej zastawie. Serwetki, które położymy na talerzach można ozdobić niedużą świerkową gałązką.

Ogień w palenisku

Autor: noguerajef
Źródło: http://www.sxc.hu
Nie wszyscy zapewne dumni właściciele samochodów są posiadali garaże. Muszą więc przechowywać swoje samochody na zewnątrz. Na ile jest to niekorzystne dla karoserii chyba nikogo nie ma konieczności by namawiać. Warto więc przynajmniej w niewielkim stopniu ją zabezpieczyć. Zazwyczaj kupując zwyczajnie pokrowiec na samochód. To oprócz wigilijnych dekoracji kolejna pozycja na zimowej liście must have. Praktyczny pokrowiec na samochód dobrze jest założyć na auto przynajmniej na okres od listopada do lutego. Może to nie będzie znakomite rozwiązanie, lecz bez wątpienia ochroni nasze auto przed wilgocią. Sprawdź też nasza strona.

Dawniej w naszych domach prym wiodły kaflowe piece. Wraz jednak z erą centralnego ogrzewania zniknęły z nich całkowicie. Dzisiaj w tęsknocie za dobrymi czasami w wielu domkach dostrzec można kominki. Wśród rozmaitych ofert na uwagę bez wątpienia zasługują kominki KFD. To następna propozycja, jaką dopisać możemy do naszej listy zakupów. Nie bez przyczyny zajmuje na niej czołowe miejsce! Kominki KFD to zagwarantowanie wysokiej jakości ogrzewania. Propozycja będzie tak obszerna, że ten komu marzy się ciepło (audyty efektywności energetycznej) rozchodzące się z kominka po całym domu bez wątpienia wyszuka kominek najbardziej odpowiadający takim potrzebom.